Slide
Nieruchomości

Aktualne oferty - kupno, sprzedaż, wynajem

Dom do wykończenia Stara Dębowa Wola - 189m2, działka 3400m2 z lasem

KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom do wykończenia z dużym prywatnym lasem!

Przestronny, widny dom o powierzchni 189m2 usytuowany na działce o powierzchni 3400m2 w miejscowości Stara Dębowa Wola. To 3 kondygnacje z 5 przestronnymi pokojami, 2 łazienkami, dużą kuchnią, i wieloma innymi pomieszczeniami do wykorzystania i zaaranżowania pod swój gust. Na najwyższej kondygnacji obszerny balkon na stronę zachodnią. Dom wybudowany z bloczków silikatowych i białej cegły w technologii tradycyjnej. Zamontowane okna PVC oraz cała stolarka drzwiowa, wewnętrzna i zewnętrzna. Zamontowane i sprawne wszystkie instalacje wraz z grzewczą. Dom ogrzewany w sezonie zimowym w celu zachowania dobrej kondycji murów. Budynek podpiwniczony, ogrzewany piecem węglowym. Kotłownia w części przyziemia z bezpośrednim zejściem z wewnątrz domu. Przyziemie posiada również odrębne wejście z zewnątrz. Do wykonania pozostały wylewki na dwóch piętrach, wymiana pokrycia dachowego i można rozpocząć wykończenie. Pozwolenie na budowę jest ważne jeszcze 3 lata, więc jest dużo czasu na dokończenie budowy. W ramach ceny są również niezamontowane wszystkie drzwi do pomieszczeń przyziemia oraz nowe niezamontowane jeszcze parapety wewnętrzne na cały dom. Na ostatnim piętrze dostępne jest obszerne pomieszczenie, które może pełnić rolę dodatkowego pokoju z antresolą lub pełnić rolę przechowalni czy garderoby.

Działka usytuowana przy głównej drodze relacji Ostrowiec-Sienno na przedmieściach Ostrowca Św. Dom umiejscowiony jest około 20 metrów w głąb działki.
Całość części mieszkalnej ogrodzona. Istnieje możliwość otwarcia przestrzeni o pozostałą część działki wchodzącą w skład posesji. Przed domem jest sporo miejsca na trawnik lub ogródek, na tyłach domu mieści się podwórko wraz z zabudowaniami gospodarczymi oraz stodołą w bardzo dobrym stanie. Za budynkami znajduje się część zielona mogąca pełnić rolę rekreacyjną, ogrodową lub można ją przeznaczyć na uprawę warzywnika. Dalej jest dostęp do własnego lasu iglastego o powierzchni około 1600m2, więc mamy gwarancję posiadania własnych grzybów. Działka regularnie koszona, wyposażona we wszystkie potrzebne media. Kanalizacja miejska.

UKŁAD DOMU:

PRZYZIEMIE
Pokój 1: 13,6m2
Pokój 2: 18,2m2
Kuchnia: 10,1m2
Łazienka: 1,8m2
Kotłownia: 8,6m2
Pralnia/Suszarnia: 10,8m2
Korytarz: 10m2


PARTER
Pokój 1: 10,7m2
Pokój 2: 19,9m2
Pokój 3: 14,4m2
Kuchnia: 6,9m2
Łazienka: 3,9m2
Toaleta: 1,4m2
Korytarz: 9,3m2

1 PIĘTRO
Pokój 1: 11,8m2
Pokój 2: 12m2

Łazienka: 6,6m2
Przechowalnia z antresolą: 30,2m2

Korytarz: 7,5m2

ATUTY DOMU:

Pożądana lokalizacja domu
Blisko do miasta
Duża działka
Własny las!
Dom do wykończenia według własnego uznania
Zadbana działka

✔ Ustawna powierzchnia domu

MEDIA:

Woda
Energia elektryczna
Kanalizacja
Światłowód

LOKALIZACJA
:

Szkoła - 1 minuta autem

Sklep spożywczy - 1 minuta spacerem
✔ Apteka - 1 minuta autem
✔ Przychodnia - 1 minuta autem
Warsztat samochodowy - 1 minuta autem
Kościół - 1 minuta autem
✔ Ostrowiec Św. - 5 minut autem

KOMUNIKACJA:

✔ Przystanki autobusowe w pobliżu

Cena: 349000zł

Zakup możesz sfinansować na miejscu najlepszym na rynku kredytem hipotecznym - również Bezpieczny Kredyt 2%! Oblicz swoją ratę.

Jesteśmy pośrednikiem w obrocie nieruchomościami o numerze licencji 28072. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i miła atmosferę. Nie pobieramy opłat od Kupującego!

Na każde pytanie dotyczące nieruchomości chętnie odpowie:

Klaudia Banaczek - specjalista ds. obrotu nieruchomościami
tel. 884-980-844